Information in header:   Link numer one    Sociallinks

Modulinė kietųjų atliekų šalinimo sistema

 

 

1. Įrangos ir atliekų šalinimo technologinio proceso optimizavimo galimybė. Optimizuoti reaktorių tūrį ir kondensacijos sistemų parametrus, taip pat kiekvienos konkrečios įmonės pirolizės (termolizės) proceso būdus galima dėl modulinio principo. organizuoti atliekų šalinimo procesą. Visų pirma, atsižvelgiant į atliekų morfologijos ypatumus, galima įdiegti reikiamos talpos modulius kiekvienai atliekų rūšiai. Skirtinguose moduliuose vienu metu gali būti naudojami įvairūs technologiniai sprendimai: aukštos arba žemos temperatūros pirolizė (termolizė). Taip pasiekiamas didžiausias kiekvienos rūšies atliekų perdirbimo proceso efektyvumas, išlaikant proceso ekologiškumą.

2. Gebėjimas pasirinkti produktų rūšis. Modulinė gamyklos sistema leidžia lengvai pakeisti gautų produktų asortimentą, o tai yra svarbus pranašumas, atsižvelgiant į optimalų gamyklų pritaikymą skirtingų klimato sąlygų regionų poreikiams ir, kaip taisyklė, skirtingi pramonės tipai. Todėl gamykla pagal paskirtį gali tiekti daugiausia pigią energiją arba žaliavas pramonei, būtent: - elektrą; - karštą vandenį; - sausą šilumą; - produktus (suodžius, aromatinius angliavandenilius ir kt.); - biodujas. Modulinės gamyklos pranašumas yra tas, kad pigios energijos ir žaliavų derinys reikalinga proporcija yra lengvai pasiekiamas ir gali būti nuolat keičiamas reikalinga proporcija, atsižvelgiant į rinkos reikalavimus. Pasiekiamas gamyklos stabilumas. Nenumatytų defektų ir (arba) prevencinio remonto atveju gamyklos darbas nesustoja, nes bus remontuojami tik keli moduliai, o kiti veiks toliau. Techninę priežiūrą ir techninę priežiūrą atskirais moduliais įgyvendinti lengviau nei naudojant visas deginimo įrenginių įrangą. Labai padidėjus tam tikros rūšies atliekų kiekiui, lengva pridėti vieną ar kelis reikalingus modulius.

ę. Galimybė sumažinti pradinio finansavimo sumą. Modulinis principas leidžia, jei reikia, optimizuoti investicijų grafiką. Pradiniame etape gamyklą galima paleisti su vienu grupės moduliu kiekvienai atliekų rūšiai, o įmonės pajamos reinvestuojamos į papildomų modulių kūrimą. Taigi pradinė paskolos suma gali būti sumažinta, nes kiekvienos modulių grupės užbaigimas ir produktyvumo padidėjimas iki gamyklos projektinio pajėgumo lygio bus visiškai arba iš dalies įvykdytas įmonės vidaus išteklių sąskaita. įmonė. Ypač reikėtų pabrėžti mūsų koncepcijos pranašumą kuriant nedidelio masto gamyklas, kurios gali būti įsikūrusios nedideliuose plotuose ir aptarnauti mažus miestelius ir kaimus. Sukūrus mažų gamyklų tinklą, žymiai sumažės logistikos išlaidos, o tai sumažins ir visas atliekų šalinimo išlaidas. Modulinė gamyklos konstrukcija leidžia pradėti nuo mažiausio pajėgumo, palaipsniui didinant perdirbtų atliekų kiekį. Aukštas aplinkos saugumo laipsnis Modulinis principas leidžia atlikti kiekvieno modulio eksploatacinę ir prevencinę priežiūrą atskirai, o tai supaprastina aptarnavimą ir padidina valdymo laipsnį. Dėl to pagerėja ekologinė situacija regione ir visiškai pašalinama ekologinės nelaimės rizika, nes visuose moduliuose vienu metu nėra technologinių gedimų. Galimybė įkurti mažas gamyklas šalia mažų miestelių leidžia sutrumpinti atliekų gabenimo maršrutą, o tai ne tik ekonomiškai naudinga, bet, svarbiausia, smarkiai sumažina aplinkos taršos riziką. Be to, modulinė konstrukcijos schema leidžia optimizuoti kiekvienos rūšies atliekų technologinius režimus, o tai leidžia garantuoti visišką aplinkos saugą. Didelis ekonominis efektyvumas. Modulinės konstrukcijos gamyklos ekonominius pranašumus teikia: • reikiamo pradinio finansavimo lygio sumažėjimas; • rūšių įvairovė ir galimybė optimizuoti technologinį procesą kiekvienai atliekų rūšiai; gebėjimas nuolat reguliuoti tam tikrų rūšių panaudotų atliekų kiekį ir optimizuoti proporcingą energijos ir produktų santykį; • stabilus įrenginio veikimas.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti